Pieluchy jednorazowe na stałe wpisały się w żywot noworodków i niemowlaków już od pierwszych dni życia. Co prawda, są rodzice, którzy korzeniami powracają do pieluch wielokrotnego użytku (dla dobra środowiska), ale jest ich mało. Zresztą, niezależnie od tego, jakich pieluch się używa – to właśnie rodzice małych dzieci orientują się, że warto kupić takim kochanym maluszkom, bawełniane majtki dla dzieci.

Dobry rozmiar dla dziecka

Bloomersy – bo to o nich mowa – należy dopasowywać względem rozmiaru dziecka. Jedna, dwie, maksymalnie trzy pary to taka odpowiednia ilość, jeżeli chodzi o poszczególne rozmiary. Po to, aby mieć pewność, że naprawdę niemowlak zdąży je założyć. Ktoś powie, że majtki w takim wypadku to przesada. No bo w końcu dziecko ma na sobie pieluchę. Z drugiej jednak strony – czy pielucha musi być widoczna dla wszystkich. Przecież można ją ukryć pod bloomersami, które są zdecydowanie ładniejsze.

Dla dziewczynki i dla chłopca

Bloomersy nie pełnią takiej funkcji, jak zwykłe majtki dla dzieci i dla dorosłych. Chyba z całą pewnością można stwierdzić, że bardziej chodzi tu o względy estetyczne. Tym bardziej, że dostępne są one pod adresem https://www.pinokio.pl/bloomersy-niemowlece-dla-dziewczynki w kolorach dla dziewczynek oraz dla chłopców. Nie brakuje również propozycji, jeżeli chodzi o odcienie uniwersalne. Te bawełniane majteczki, zakładane na pieluchę, z powodzeniem mogą zastąpić strój do kąpieli na basenie. Aczkolwiek, nie można zapomnieć o tym, aby takim maluchom i tak założyć odpowiednią pieluchę na tego typu okazje, jakie dostępne są w różnych sklepach.