W modzie dziecięcej, w obecnych trendach prym wiodą opaski na głowę. Występują w ciekawej szacie kolorystycznej, dlatego można je dopasować do każdej stylizacji. Pasują do dresików, sukienek i spodni. Opaski białe i różowe stanowią dwa podstawowe elementy ozdób każdej małej księżniczki. Oprócz nich dziewczynki często posiadają opaski we wzory roślinne, figury geometryczne, groszki, panterkę.

Bezuciskowe opaski do sesji noworodkowych

Opaski dla niemowląt zapewniają komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Projektowane są z najwyższej klasy materiałów certyfikowanych. Bawełna oraz elastan nie podrażniają skóry maluszków i nie powodują uczuleń. Z nich produkowane są bezuciskowe akcesoria, które nie krępują ruchów, zapewniają przewiewność i dodatkowo ładny wygląd. Bardzo często są one nabywane do sesji noworodkowych. Doskonale komponują się one z dziecięcą garderobą. Świetnie się również łączą z sukienkami na chrzest. W takim wypadku wybierane są wyłącznie białe opaski.

Akcesoria dziecięce z certyfikatem Oeko-tex

Materiały, z których projektowane są akcesoria dziecięce, nie rozciągają się nadmiernie i nie gniotą, dzięki czemu zawsze prezentują one ładny wygląd. Dodatkowo, nie wymagają prasowania i można je prać w temperaturze do 30 stopni Celsjusza. Są one odpowiednio elastyczne, dopasowują się do główki dziecka w wieku 0-3 oraz 3-6 miesięcy. Mogą być noszone również przez starsze dzieci, które mają 12 miesięcy. Ozdoby dobrze chronią uszy przed wiatrem, można je nosić latem i wiosną, gdy doskwiera silniejszy wiatr. W opaskach dla niemowląt stosowane są materiały, które uzyskały certyfikat świadczący o bezpieczeństwie kompozytów. Standard Oeko-tex nadawany jest przez światowych ekspertów. Dzięki temu rodzice mogą być pewni, że korzystają ze sprawdzonych pod kątem jakości produktów.

Bawełniane ozdoby na główki dziecięce

Bawełniane ozdoby na główki dziecięce posiadają ciekawe wzory i kolorowe motywy roślinne. Dziewczynki wyglądają w nich jak prawdziwe księżniczki, mogą być nakładane okazjonalnie na sesję oraz ważne uroczystości rodzinne. Akcesoria te posiadają ozdoby w postaci kokardek oraz koron. Różnią się one od siebie wielkością, rozmiarem i kształtem. Ozdoby mogą być noszone w ciągu dnia. Warto jednak pamiętać, aby do snu ściągnąć z główki opaskę oraz wszystkie akcesoria dziecięce po to, aby zapewnić dziecku bezpieczny i zdrowy sen. Reasumując, efektowne opaski dla maluchów cenione są za:

  • ładny wygląd,
  • walory użytkowe,
  • wysokiej jakości materiały,
  • porządne uszycie,
  • atrakcyjną kolorystykę.